Innova IGS 540

Опис

Innova IGS 540 є повністю інтегрованою системою, яка забезпечує виконання діагностичних та лікувальних інтервенційних втручань в широкому клінічному діапазоні в поєднанні з чудовою якістю зображення, розгорнутим процесом обробки зображень в реальному часі, інноваційною системою зниження дози, простотою позиціонування, вдосконаленим робочим процесом та системою управління зображеннями.

Замовити

Ангіограф Innova IGS 540 (детектор розміру 41 x 41 см по периметру і 58 см по діагоналі) забезпечує отримання високоякісних зображень та має вбудовані багатофункціональні протоколи.

Ключовим елементом отримання зображень є патентований цифровий детектор GE Revolution, який забезпечує отримання динамічних та флюроскопічних зображень в цифровому форматі з дуже високим коефіцієнтом поглинання рентгенівського випромінювання. Спеціально розроблена цифрова система Innova IGS 540 дозволяє оптимізувати та змінювати відповідно до необхідності алгоритми обробки зображення, що мають унікальні характеристики, що максимально пристосовані до поточної задачі.

LC-подібний пристрій позиціонування системи Innova IGS 540 в поєднанні зі спеціально розробленою ергономічною панеллю управління, розміщеної поряд зі столом, полегшують управління системою та доступ до найважливіших функцій під час дослідження.

В системі Innova IGS 540 використовується 100 кВт високочастотний трифазний генератор Jedi, що забезпечує можливість виконання імпульсної флюроскопії з відсіюючим растром.

Рентгенівська трубка Performix 160A : фокусні плями 1.0, 0.6 і 0.3 мм (передвстановлені), імпульсна флюороскопіяз відсіюючим растром, теплоємність аноду 3.7 МТЕ, безперервний тепловідвід через кожух 3200 Вт, пікова потужність 4500 Вт протягом максимум 10 хвилин, система водного охолодження з використанням зовнішнього охолоджуючого пристрою.

Ангіографічний коліматор; автоматичні спектральні фільтри: мідні, товщиною 0.1, 0.2 і 0.3 мм; три незалежні моторизовані клиноподібні контурні фільтри, включаючи центральний фільтр для нижніх кінцівок, управління зі стола пацієнта, мідний фільтр товщиною 0.1 мм для використання з педіатричними протоколами.

Повністю інтегрована система обробки зображень відповідає всім ключовим вимогам для судинних зображень, включаючи можливості вдосконаленого процесингу в режимі реального часу, збереження, постобробки та виводу зображень на екран. Цифрова система Innova IGS 540, що базується на операційній системі Windows XP, забезпечує процес роботи з зображеннями в багатозначному режимі, що підвищує продуктивність та пропускну здатність. 

Висока потужність, алгоритми отримання зображень в реальному часі і їх представлення, оптимізовані для обробки зображень з використанням детектору Revolution, забезпечують найвищу чіткість зображень.

Управління динамічним діапазоном забезпечує стабільну візуалізацію судин та пристроїв на всіх зображеннях.

Професор Олів'є Серор, керівник інтервенційної радіоології в університетській лікарні ім. Жана Вердьє в Сен-Дені, Франція, описує переваги рішення Needle ASSIST на Innova IGS 540 та ультразвукової системи LOGIQ E9 XDclear для персоналу та пацієнтів:  

Функція збереження рентгеноскопічної петлі Fluorostore дозволяє зберігати та відтворювати петлі рентгеноскопічних зображень шляхом натискання однієї кнопки. Дає можливість відображати та зберігати останні 450 рентгеноскопічних зображень (від15 до 60 секунд залежно від частоти кадрів). Ці зображення мають спеціалізоване маркування для легкої ідентифікації в режимі перегляду.

Монітори : Innova IGS 540 містить 1 чорно-білий 19" рідкокристалічний монітор й 1 кольоровий консольний монітор для пультової кімнати  для відображення живого і референсного зображення. Додаткові опційні 19" рідкокристалічні кольорові монітори можуть бути встановлені в кімнаті дослідження на моніторній підвісці для робочої станції AW, системи гемодинамічного моніторингу й електрофізіології, ультразвуку, внутрішньосудинного ультразвуку IVUS.

Додаток Innova CT – КТ-подібне 3D програмне забезпечення для візуалізації кісток, м'яких тканин, а також інших анатомічних структур.  Додаток допомагає лікарю в постановці діагнозу, плануванні хірургічного лікування, проведенні інтревенційних процедур й контролі проведеного лікування.

Додаток встановлюється на робочу станцію GE Advantage Workstation, оснащену програмою Volume Viewer, яка дозволяє здійснювати реконструкцію зображень ротаційної зйомки. Всі 3D моделі можна зберегти з розрішенням 512. Матриця розрішення 256 також доступна для швидшої реконструкції 3D зображення.

КТ-подібні 3D моделі візуалізуються на робочій станції за допомогою програми Volume Viewer, що реалізовує наступні можливсоті:

 • Обертання 3D моделі відносно 3 осей,
 • Виконання вимірів відстані й об'ємних параметрів,
 • Вибір оптимального виду для проведення процедури й відправка кутів моделі з робочої станції на позиціонер системи Innova,
 • Показ зображень ротаційної зйомки на робочій станції в форматі КТ зрізів,
 • Визначення судин й видалення небажаних структур.

Отримання зображень Innova 3D/CT . Безпосереднє здійснення ротаційної зйомки Innova CT проходить на апараті GE Innova.  В режимі Innova CT обертання дуги сумарно дорівнює 200 градусам та здійснюється зі швидкістю обертання 40, 20 или 10°/сек, з частотою зйомки  30 к/сек та загальною кількістю 150, 300 або 600 кадрів у дослідженні відповідно. 

Додаток FlightPlan for Live призначений для допомоги в аналізі 3D та КТ зображень судин печінки та полегшення ідентифікації артерій у виділеній користувачем ділянці.  Додаток можна використовувати для полегшення планування таких процедур ендоваскулярного лікування, як селективна емболізація та хіміо-емболізація пухлини печінки. 

Додаток FlightPlan for Liver дозволяє виділити судини в ділянці, що цікавить, за допомогою мінімальної кількості операцій та з більшою чуттєвістю порівняно з 3D переглядом. 

Додаток FlightPlan for Liver використовує моделі Innova 3D та містить наступні можливості:

 • Просте виділення артеріального русла печінки
 • Завдання користувачем початкової точки та зони інтересу
 • Автоматичне виділення судин у вибраній ділянці інтересу для допомоги у визначенні судин, пов'язаних з ділянкою інтересу.
 • Можливість ручного додавання або видалення взаємозв'язаних судин 
 • Збереження результату та його експорт в додаток Innova Vision для накладання виділених судин на флюроскопічне зображення в реальному часі
 • Мультимодальний перегляд 3D зображень для візуалізації доповнюючої інформації з систем Innova, КТ, МРТ або ПЭТ зображень.

Використання додатку FlightPlan for Liver може допомогти в ідентифікації ділянки інтересу. FlightPlan for Liver забезпечує можливості для завантаження та порівняння КТ, МРТ або ПЭТ 3D моделей з зображеннями Innova 3D,вирівнювання та перегляду об'ємних зображень за однакових умов за допомогою протоколів порівняння програми перегляду  Volume Viewer.

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче: