Optima CT660

Опис

Втілення ваших уявлень про якісне медичне обслуговування

Система Optima CT660 допомагає забезпечити кваліфіковане, персоналізоване медичне обслуговування, що дозволить виконувати навіть складні завдання, допомогаючи вашим пацієнтам

 • 20 мм
 • 32/64/128 зр.
 • Загальна візуалізація

Замовити

Інтелектуальний КТ-сканер нового покоління поєднує в собі найновіші технології, що гарно зарекомендували себе у моделях серій Discovery і LightSpeed. Вам буде забезпечений швидкий високоякісний збір даних при оптимізованому променевому навантаженні у молодих пацієнтів та пацієнтів похилого віку різної комплекції в широкому спектрі манпуляцій: кардіологічних, ангіографічних, досліджень головного мозку, грудної клітини, черевної порожнини, ортопедичних і не тільки.

Рентген-лаборанти та лікарі-радіологи можуть виконувати свої обов'язки значно ефективніше завдяки ергономічним якостям системи та багаточисельним вдосконаленням у галузях ефективності робочого процесу й розширення діагностичних можливостей. Невелика займана площа дозволяє встановлювати систему в невеликому приміщенні, в той час як її модульна конструкція допоможе Вам підібрати характеристики, що відповідають вашому бюджету та розширяти їх по мірі росту ваших фінансових можливостей. Система Optima CT660 також безпечніша для зовнішнього середовища; її конструкція забезпечує можливість відновлювального ремонту й утилізації після закінчення терміну експлуатації, а також містить нововведення в частині електроніки, які в разі використання режиму енергозбереження скорочують споживання енергії до 60% порівняно з попередніми технологіями компанії GE Healthcare. Вивчіть систему уважніше і ви побачите, яким чином конструкція Optima CT660 допоможе забезпечити повноцінне медичне обслуговування пацієнтів за низького променевого навантаження з високою якістю візуалізації.

Основні характеристики:

 • Нові можливості з детектором 40 мм за швидкості обороту 0,35 сек.
 • Зниження виділення CO2 до 60% за використання режиму енергозбереження
 • 32- 64- 128-зрізова аксіальна реконструкція та технологія AELA+ для кращого візуального  відтворення
 • Технологія ASiR і функція ODM+ для проведення досліджень з низьким променевим навантаженням
 • Технологія VISR+ для зниження піксельного шуму (що визначається по середньоквадратичному відхиленню)
 • Робочий простір DEXUS і функція «тонкий клієнт» для організації безперервного робочого процесу
 • Виняткові можливості екстренного обстеження з високим спіральним пітчем та спрощеною схемою організації робочого процесу

Потужна технологія, просте використання

Система Optima CT660 пропонує вам найновіші досягнення комп'ютерної томографії, зручність використання та широкі можливості застосування в таких галузях, як кардіологія, онкологія, ангіографія, а також динамічна візуалізація. 

Потужність та продуктивність

Рентгенівська трубка Performix 40 в комплекті з потужним генератором 72 кВт забезпечує піковий анодний струм до 600 мА. Під час візуалізації одного і того ж об'єкту система Optima CT660 з технологією ASiR може забезпечити таке ж середньоквадратичне відхилення з піксельного шуму, як при зборі даних з вищим струмом (800 мА при 120 кВт), який забезпечує потужніший генератор (96 кВт). Це допоможе:

 • візуалізувати невеликі структури та дрібні деталі;
 • обстежувати пацієнтів великої комплекції без втрати якості візуалізації або швидкості.

Консоль системи створена з застосуванням сучасних комп'ютерних технологій і принципів мініатюризації з ціллю організації оптимізованого робочого процесу, швидкої реконструкції зображень зі швидкустю до 55 кадр/сек в режимі реального часу, а також для підвищення надійності. Чотириядровий процесор з оперативною пам'яттю 24 Гб дозволяє легко обробляти дані з інтерактивною реконструкцією. Одночасна передача даних допомагає оптимізувати та прискорити процес взаємодії між робочою станцією Advantage Workstation*, PACS та зовнішніми пристроями, такими як пристрій для запису CD/DVD/USB.

Ефективна візуалізація

Детектор V-RES шириною 40 мм збирає дані з розширенням 0,35 мм microVoxel з використанням інноваційних рішень компанії GE Healthcare, таких як:

 • швидкий та ефективний сцинтилятор HiLight з ефективністю поглинання 98%;
 • міжкомпонентні з'єднання високої щільності. Ланцюг формування зображень в системі Optima CT660 забезпечується цифровою системою збору даних (DAS) VolarаXT.

Швидкість та охоплення

Розроблені компанією GE Healthcare технології спіральної реконструкції та поперечної корекції пучка застосовуються одночасно, забезпечуючи швидке звичайне сканування ділянки довжиною до 70 см за 6 секунд з ізотропнj. просторовою роздільною здатністю 0,35 мм. Це досягається за допомогою спеціального алгоритму IQE для збільшення спірального пітчу до 1,531+ з ціллю зниження артефактів спірального сканування.  Під час дослідження серця висока швидкість обороту гентрі забезпечує відмінну часову роздільну здатність (44 мсек).

Адаптивне налаштування рівня посилення

(AELA) kernel+ реалізовує можливості нової технології в алгоритмах реконструкції, виключає компроміси між артефактами та високою візуальною просторовою роздільною здатністю.

Функція 128-зрізової реконструкції з перекриттям дозволяє отримати 128 зрізів за оборот в режимі аксіального сканування й забезпечує кращі показники візуалізації по осі Z в порівнянні з реконструкцією без перекриття. (В 32-зрізовій версії дозволяє отримувати 64 зрізи за оборот за аксіального сканування).

Баланс між низьким променевим навантаження і діагностичною якістю зображення

Технологія ASiR: прорив у регулюванні променевого навантаження

Технологія ASiR здатна знизити променеве навантаження до 40%, забезпечуючи в той же час діагностичну якість зображення, що необхідне для постановки точного діагнозу. Ця технологія також може покращити низькоконтрастну розрішуючу здатність. ASiR технологія адаптивної ітерактивної реконструкції змінює сталі уявлення про променеве навантаження стосовно до багатьох анатомічних структур і різних пацієнтів. Наші користувачі, які застосовують технологію ASiR, продемонстрували чудову діагностичну якість зображень за низького променевого навантаження для всіх видів досліджень та частин тіла.

Технологія Optidose

Зниження променевого навантаження посередництвом технології ASiR поєднується з перевіреними компанією GE технологіями Optidose, що забезпечують зниження променевого навантаження на рівні джерела випромінювання. Також задіюється функція динамічної колімації SmartTrack, яка відстежує точне фокусування рентгенівського пучка на активних комірках детектору,  а також функцію Dynamic Z-Axis tracking*, яка блокує частину рентгенівського пучка, що не бере участі у створенні зображення на початку та в кінці спірального сканування. Методи об'ємної реконструкції на рівні зображень Volume Image Space Reconstruction (VISR)+ дозволяють підвищити якість зображення за умов пониженого променевого навантаження.

Зміна променевого навантаження залежно від органу 

На додаток до 3D моделювання та модуляції анодного струму при кардіологічних обстеженнях в системі Optima CT660 використовується функція зміни променевого навантаження по органах тіла Organ Dose modulation (ODM)+. Функція ODM забезпечує зниження дози опромінення за допомогою модуляції анодного струму рентгенівської трубки для поверхневих тканин, таких як молочні залози, кришталик та ін.

Контроль променевого навантаження

Передбачені засоби сповіщення та попередження оператора, що здійснює налаштування параметрів сканування, перед початком сканування у випадках, коли розрахунковий індекс дози перевищує значення, встановлені користувачем.  Функція контролю променевого навантаження розроблена для забезпечення відповідності стандарту NEMA XR-25-2010.

VolumeShuttle: подвоєна зона охоплення за умов меншого променевого навантаження 

Технологія VolumeShuttle подвоює зону охоплення за умов сканування до 80 мм, при цьому досягається одночасне зниження променевого навантаження за рахунок відключення рентгенівської трубки під час переміщення столу. Додаток CT Perfusion забезпечує одночасну побудову всіх карт перфузії, що необхідні для аналізу. 

Volume Helical Shuttle: охоплення до 500 зрізів 

Технологія Volume Helical Shuttle — режим безперевного сканування, який розширює зону охоплення по осі Z, одночасно забезпечуючи достовірну дискретизацію за часом. Унікальний метод реконструкції з динамічним пітчем, розроблений компанією GE, дозволяє використати дані сканування, отримані під час прискорення та сповільнення стола, даючи можливість проводити динамічні дослідження з 500 зрізами (на ділянці з довжиною 312,5 мм). Цей інструмент використовується в системі Optima CT660 для динамічної комп'ютерної 4D ангіографії або для дослідження руху в суставних структурах, відкриваючи нові способи застосування в ортопедичній візуалізації. Окрім цього, технологія Volume Helical Shuttle дозволяє проводити дослідження перфузії внутрішніх органів на ділянці довжиною до 120 мм.

КОМП’ЮТЕРНІ ТОМОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Отримати повний перелік характеристик системи Optima CT660 ви можете, звернувшись за консультацією до фахівців Protech Solutions Ukraine.

КОМП’ЮТЕРНІ ТОМОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Прискорений робочий процес

Враховуючи думку рентген-лаборантів та лікарів-радіологів, компанія GE створила інтелектуальний КТ сканер, в якому реалізований робочий процес, що сприяє оптимізації продуктивності.

Посилений стіл

Стіл VT2000 допускає проведення візуалізації у пацієнтів з вагою до 227 кг в розширеному діапазоні сканування. Функція «Позиціонування пацієнта за замовчуванням» (Default Patient Positioning) забезпечує можливість напів автоматичного позиціонування відповідно до виду дослідження,  що скорочує необхідність позиціонування вручну та прискорює робочий процес. Функція Xtream Display виводить на екран зображення, що допомагають операторам визначати правильне положення пацієнта під час дослідження.

Синхронізація ін'єкції

Функція Xtream Injector забезпечує синхронізацію сканування та ін'єкції з КТ консолі оператора під час запуску. Синхронізація запуску сканування та ін'єкції дозволяє правильно вибрати момент введення контрастного болюсу. Вдосконалена функція Xtream Injector також забезпечує можливість налаштування парметрів ін'єкції контрастної речовини та синхронізації параметрів сканера та ін'єктора, як частини протоколу КТ сканування з інтерфейсу консолі. Це дозволяє погодити параметри, що вводить користувач, та зменшує імовірність виникнення помилки.

Інтуїтивно зрозуміла консоль

Робочий простір системи Optima CT660 забезпечує гнучкість і зручність застосування. Консоль працює помітно тихіше, створюючи комфортне робоче середовище. З графічним інтерфейсом користувача, загальним для всіх КТ систем компанії GE, автоматизована обробка даних завжди під рукою.

Протоколи одним дотиком

Функція One-Touch дозволяє персоналізувати представлення зображень відповідно до індивідуальних побажань лікаря: результати постпроцесингу, параметри об'ємної реконструкції, багатоплощинні проекції та розміри зображення автоматично викликаються під час відкриття серії зображень пацієнта.

Інтегроване робоче середовище

Консоль може бути оснащена функцією «тонкий клієнт», що забезпечує доступ до серверу AW Server. Це багаторазово збільшує можливості використання робочого простору DEXUS і надає перевагу безперешкодному об'єднанню додатків.

Широкі можливості візуалізації для найвідповідальніших досліджень

Система Optima CT660 допомагає лікарям-радіологам проводити широкий спектр ефективних досліджень в умовах оптимізованого променевого навантаження.

Серцево-судинні дослідження: всеосяжні рішення для оцінки стану серця та судин

Забезпечуючи фактичну зону охоплення 40 мм за оберт, маючи часову роздільну здатність до 44 мсек, система Optima CT660 розрахована на сканування серця всього за п'ять серцевих скорочень. Трубка, що має достатній запас потужності, в поєднанні з технологією ASiR забезпечують потрібну діагностичну візуалізацію навіть для пацієнтів з великою масою тіла.

Технологія SnapShot Pulse з адаптивною синхронізацією

Увімкнення рентгенівського випромінювання лише протягом потрібної фази серцевого циклу може знизити променеве навантаження до 83% порівняно з традиційним спіральним скануванням. Адаптивне управління скануванням у реальному часі допомагає уникнути проведення сканування в разі появи нерегулярних серцевих скорочень та підвищує загальну достовірність сканування. Кардіологічні додатки в робочому просторі DEXUS вмикають надійну сегментацію та трекінг коронарних артерій, а також повністю автоматизований аналіз чотирьох камер серця.

 

КОМП’ЮТЕРНІ ТОМОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Онкологія: виявлення, якісна та кількісна оцінка патологічних змін

Система Optima CT660 з онкологічними рішеннями DEXUS пришвидшує робочий процес з виявлення, аналізу та спостереження за патологічними утвореннями. Платформа OncoQuant забезпечує потужні інструменти для звичайної онкологічної діагностики, спостреження за процесом лікування та проведення клінічних досліджень. Вона містить набір засобів для проведення кількісної оцінки за критеріями RECIST 1.0, 1.1 та ВООЗ й аналізу даних КТ, МРТ, ПЕТ/КТ та 3D-рентгенівської візуалізації, отриманих в кілька моментів часу.

Ангіографія: швидкість та стабільна якість

Під час послідовного сканування з товщиною зрізу 0,625 мм відсутні компроміси між швидкістю та високою роздільною здатністю. Швидкість та зона охоплення системи Optima CT660 можуть дозволити сканування в артеріальній фазі для дослідження більшості сегментів судин. Ін'єктор Xtream забезпечує синхронізацію параметрів ін'єкції та сканування. За допомогою функції Autolaunch and Preprocessing система автоматично готує до восьми досліджень, суттєво економлячи час. Окрім цього, видалення кісткових структур без участі оператора під час ангіографічних досліджень забезпечує автоматичне відслідковування судин та сегментацію тромбів.

Вдосконалені додатки для екстренних та динамічних досліджень

Система Optima CT660 охоплює велику зону для екстренної та динамічної візуалізації з високим спіральним пітчем 1,531+, а також новаторськими додатками VolumeShuttle та Volume Helical Shuttle.

Екстренна допомога: коли рахунок іде на секунди

Окрім зони охоплення 40 мм і високої швидкості обороту гентрі, ексклюзивні особливості системи допомагають запустити та ефективно виконати екстренні обстеження:

 • режим екстренного сканування Emergency Scanning Mode+ дозволяє операторам настроїти параметри обстежень за допомогою інтуїтивно зрозумілих символів;
 • оператор напівавтоматично позиціонує стіл пацієнта для вибраного досліддження з використанням сенсорного екрану та ножної педалі.

Сканування може бути виконане за декілька секунд. Окрім цього, одночасне проведення сканування, реконструкції та аналізу зображень прискорює робочий процес. Орієнтовані на певні анатомічні зони протоколи, попередньо встановлені на консолі оператора, полегшують ефективне обстеження. Для покращення робочого процесу в екстренних ситуаціях протокол може бути вибраний з гентрі. Реконструкція в реальному часі дозволяє Вам бути впевненим, що під час сканування ви охопили всю зону інтересу.

КОМП’ЮТЕРНІ ТОМОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Brochure

Optima CT660 (англ.)

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче: