Optima MR360

Опис

Optima MR360 від GE Healthcare є новим додатком з платформою 1.5 Tesla, яка може покращити  продуктивність візуалізації за нижчої ціни. Optima MR360 забезпечує  всеосяжну оцінку при поєднанні в собі безкомпромісної якості зображення й динамічності, а також екологічні переваги продукту. 

Замовити

Одна система… дві конфігурації

Optima MR360 1.5T пропонує Вам велику гнучкість у виборі дизайну столу для відповідності Вашим потребам:

  • Фіксований стіл з вбудованою котушкою Express Coil і легким розміщенням з високою пропускною здатністю.
  • Стіл, що знімається з повним набором відповідних котушок для оптимальної якості зображення.

Динамічність…готовність до нового випадку

Optima MR360 розширює діагностичні можливості шляхом поєднання в собі зручних функцій і широкого ряду програмних додатків. Система забезпечує високоякісну візуалізацію, включаючи такі проблемні ділянки, як грудна клітина, тіло та судини.

Характеристики Optima MR360: 

  • Готовий інтерфейс, що дозволяє швидше й спрощене призначення сканування з незмінною стабыльныстю параметрів. Готовий інтерфейс є зручним для користувача контрольним центром, що потребує лише кількох дій для оптимізації параметрів сканування. Пропонується опттмізований, інтуїтивний та гнучкий 3-площинний процес графічної локалізації.
  • Найновіший набір клінічних додатків, таких як IDEAL, LAVA, VIBRANT, Cube, SWAN, PROPELLER 2.0,розширений набір для безконтрастної МРТ та багато іншого. 

Видатна значущість

Optima MR360 надає видатні можливості і якість зображення, що має важливе значення.

  • Розроблена разом з надійним однорідним магнітом, продуктивність при градієнті  33/100 й новою РЧ технологією OpTix*.
  • Продукт GE не є небезпечним для навколишнього середовища. Система Optima MR360 входить до числа однієї з самих енергетично ефективних 1.5 Тл систем з використанням на 34% менше нергії, ніж наші сканери попереднього покоління.
  • Частина безперевної роботи GE, яка гарантує відповідність Вашого закладу найновішим технологіям без необхідності замінювати магніт.
  • Переваги від висококласної підтримки GE Healthcare відносно обслуговування й навчання. 

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче: