OPTIMA XR220AMX

Опис

Мобільна рентгенівська система розроблена, щоб дивувати.

Замовити

Коли нові технології доповнюють Ваші робочі звички, відбувається дещо, що надихає. Складне обладнання стає неймовірно простим у використанні, а рутинні завдання вирішуються з легкістю. Ласкаво просимо на перехрестя науки та практики, яке побудоване на основі перевіреної часом широковідомої системи AMX. 
Збільшіть продуктивність, якість зображення, а також функціональність мобільної рентген-системи.

Перевага

Цифрова система, розроблена для Вас.

Легке та точне позиціонування безпровідного детектору FlashPad. Зручний великий сенсорний екран, що спрощує підготовку до процедури, простий доступ та управління зображеннями, а також легке безпровідне з'єднання з PACS. Вмонтовані компоненти працюють разом, допомагаючи максимально збільшити ефективність системи.

Система,що працює так само старанно, як і Ви.

Підвищіть продуктивність, підвищуйте якість зображення, а також функціональність мобільної рентген-системи. Цифрова система з покращеною системою заряджання батарей, розроблена для більшої ефективності, дозволяє працювати в режимі 24/7 (24 години, 7 днів на тиждень). Виберіть необхідний рівень потужності з варіантами на 15 і 30 кВт.

Технологія

Інноваційний продукт компанії GE – детектор FlashPad є серцем цифрової рентгенівської системи.

FlashPad: Безпровідний цифровий детектор компанії GE. Плоский детектор з йодидом цезію: запатентована технологія майбутнього, що дозволяє працювати в нових умовах та обмежених просторах.

Переміщення

Виготовлений з застосуванням захисних матеріалів та здатний впоратися з розприділеним навантаженням 160 кг, Ваш детектор готовий до роботи на практиці в суворих умовах.

Зручність

Два важелі забезпечують надійніше охоплення. Детектор вагою не більше 4,5 кг зручно переносити.

Сумісність

Використовуйте детектор з сумісними рентгенівськими системами компанії GE. Можливість чудового застосування у декількох системах робить Ваші інвестиції в детектор довгостроковими.

Позиціонування

Прямокутна форма детектору дозволяє виконувати швидке позиціонування в будь якому укладанні.

Якість

Чудова якість зображень разом з малим променевим навантаженням.

Надійність

Безпровідна технологія легко підключається в роботу з комп'ютерною мережею Вашої лікарні. 

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче: