Logiq V5

Опис

LOGIQ V5 пропонує передові функції візуалізації, автоматичні обчислення, що економить Ваш час та оптимізує робочий процес, вбудовані клінічні дані й ефективну ергономіку - все, що потрібно для підвищення достовірності та спрощення процедури досліджень, а розумна економія робить систему доступною.

Замовити

УЗД апарат LOGIQ V5

Купити ультразвуковий апарат Logiq V5 від GE Healthcare за дуже доступною ціною.

LOGIQ V5 Expert - це ультразвук початкового рівня, який спрощує процес прийому пацієнта. Базові можливості апарату роблять робочий процес дуже простим і інтуїтивно-зрозумілим. Інструменти автоматизації та навчальні програми, що містять клінічну інформацію, допоможуть з легкістю і впевненістю проводити ультразвукові дослідження.

Використовуйте передові техніки для отримання чітких зображень:

  • Технологія MLA4 підвищує частоту кадрів в 4 рази, одночасно обробляючи чотири прийнятих промені для дослідження рухомих органів і даних кровотоку.
  • Режим приглушення зернистості в реальному часі (SRI-HD) скорочує кількість шумів на зображенні, роблячи справжню архітектуру тканини чіткішою
  • Візуалізація в режимі CrossXBeam покращує диференціацію тканин і кордонів за допомогою технології складеного зображення.
  • Візуалізація з кодованою гармонікою дозволяє отримувати якісніші зображення дрібних анатомічних об'єктів шляхом поліпшення роздільної здатності ближньої зони
  • B-Стірінг дозволяє бачити глибокі судини і структури, розташовані під кутом (наприклад, місця прикріплення сухожиль).

Проводьте передові клінічні дослідження, що дозволяють отримувати достовірні результати в різних ділянках:

  • Передові режими візуалізації, такі як КДК, імпульсно-хвильової і енергетичний доплер, дозволяють вимірювати кровотік на певній ділянці для проведення діагностики і моніторингу.
  • LOGIQ View дозволяє отримувати в режимі реального часу зображення довгих анатомічних структур, занадто великих для відображення на одному зображенні.
  • Віртуальний конвекс дозволяє отримувати розширене поле огляду при використанні лінійних і секторних датчиків.
  • Анатомічний М-режим дає можливість проводити анатомічні вимірювання в нестандартних площинах

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче: