Discovery NM/CT 670

Опис

Система Discovery NM/CT 670 поєднує в собі всю цю потужність нових технологій ОФЕКТ з перевіреними методиками багатозрізової КТ. Тепер Ви зможете в повному обсязі скористатися перевагами комбінованої візуалізації та досягти абсолютно нового рівня універсальності, діагностичних можливостей та якості зображень.

Замовити

Розпізнати захворювання. З самого його початку. 
Наша ціль полягає в тому, щоб надати Вам технології та методи, що дозволяють бути на передових позиціях охорони здоров'я.

З самого початку ця система, розроблена з використанням останніх досягнень робототехніки, була націлена на забезпечення виключно восокої ефективності та оптимізації робочих процесів. Система Discovery NM/CT 670 створена на основі своєї попередниці - першої комбінованої системи ОФЕКТ/КТ, що випустила компанія GE Healthcare в 2000 році.
Компанія GE також займає лідируючі позиції в розробці радіофармпрепаратів та веде активну діяльність у всіх галузях молекулярної візуалізації — від доклінічних біологічних досліджень до створення нових технологій візуалізації та молекулярних радіофармпрепаратів.

Подивіться завдяки чому система Discovery NM/CT 670 є найбільш бажаною комбінованою системою візуалізації. 
При створенні цієї чудової гама-камери був використаний весь міжнародний досвід та ресурси відділення радіонуклідної діагностики компанії GE Healthcare.
По суті в ній реалізовані технології майбутнього, якими Ви зможете скористатися вже сьогодні.  Немає сумніву, що Ваші інвестиції в цю систему матимуть велике значення.
Технології, що застосовуються в Discovery NM/CT 670 дозволили суттєво підвищити ефективність робочих процесів. Завдяки накопиченому досвіду також була збільшена продуктивність системи - перш за все за рахунок використання спрощених автоматизованих процедур та підвищення рівня надійності системи під час проведення різних досліджень.


Якісний скачок в підвищенні ефективності:

 • Параметри початку та зупинки руху точно встановлюються за допомогою додаткової шкали на столі. 
 • Напівавтоматичне налаштування параметрів кардіологічних досліджень, що забезпечує оптимальний радіус сканування при мінімальному додатковому часі налаштування.
 • Можливість запам'ятовування положень системи під час попередніх досліджень того ж пацієнта для пришвидшення налаштування та гарантії відтворення результатів.
 • Автоматичне позиціонування за допомогою однієї кнопки для положень візуалізації, що часто використовується.
 • Скорочення часу налаштування та загального часу візуалізації завдяки вдосконаленій роботизованій конструкції гентрі, що допускає одночасний рух по декількох осях.
 • Сумісність з профілем інтегрування IHE® Scheduled Workflow, включаючи такі компоненти, як робочий список та виконаний етап процедури пристрою (MPPS), дозволяє прискорити налаштування та документування і водночас знизити кількість помилок. 
 • Автоматизовані переміщення гентрі й технологія Ignite™ прискорюють проведення досліджень завдяки використанню додатків, що управляються одним натиском на кнопку.

Інтуїтивно зрозумілі засоби налаштування параметрів дослідження, автоматизована погоджена обробка їхніх результатів - все це підвищує продуктивність праці та дозволяє більше уваги приділяти пацієнтам.

Розширте свої можливості завдяки перевагам системи Discovery NM/CT 670:

 • Вдосконалена технологія реконструкції, що дозволяє скоротити час візуалізації, знизити променеве навантаження та підвищити якість зображень як в режимі планарної візуалізації, так і в режимі ОФЕКТ.
 • Автоматичне визначення контурів тіла, що забезпечує вищу якість зображень та підвищує ефективність системи.
  Автоматичне визначення коліматора, що дозволяє виконати правильну корекцію, скоротити час простою та знизити кількість помилок, що виникають при річному виборі.
 • Унікальна розробка компанії GE — віддалена служба InSite™, що дозволяє підвищити продуктивність системи та збільшити час безвідмовної роботи.
 • Одні карти однорідності й лінійності - мінімалізація часу калібрування та зв'язаних з ним витрат завдяки використанню одного радіонукліду для різних процедур калібрування. 
 • Захисні прокладки, що мінімалізують відстань до пацієнта і, одночасно, забезпечують надійне виконання процедур. 

Ця система поєднує функціональні ОФЕКТ-зображення з точними анатомічними зображеннями, що отримані на багатозрізовому комп'ютерному томографі. Вона дозволяє виявити та проаналізувати активність на молекулярному рівні ще до того, як стануть помітні анатомічні зміни, і дає в руки лікарів потужні засоби для впевненої постановки діагнозу.

Переваги системи Discovery

 • Сучасні тонкі детектори для загальної радіонуклідної діагностики.
 • Можливість поєднання будь яких досліджень, що підтримуються ОФЕКТ і КТ для створення комбінованих протоколів. Економія часу завдяки можливості проведення декількох досліджень за один візит пацієнта. 
 • Можливість поєднання кількох полів зору під час КТ- й ОФЕКТ - досліджень дозволяє сканувати лише потрібні ділянки, знижуючи таким чином променеве навантаження та скорочуючи час візуалізації.
 • Телескопічна конструкція столу довзоляє розширювати діапазон сканування й одночасно забезпечує точне поєднання в межах всього поля зору.
 • Надійний контроль променевого навантаження в процесі радіонуклідної та КТ-візуалізації
 • Нове покоління засобів мультимодальної візуалізації на робочій станції Xeleris™ для ОФЕКТ, ПЕТ, КТ й МРТ.
 • 16-сзрізовий комп'юторний томограф BrightSpeed Elite з часом одного обороту гентрі 0,5 с.
 • Вдосконалена роботизована конструкція гентрі забезпечує одночасно рух по декількох осях, дозволяє швидко налаштовувати ситстему та скорочує загальний час візуалізацій.
 • Велика кількість спеціальних функцій та пристосувань, що дозволяють створити комфортні умови для пацієнта, знизити відчуття тривоги та створити благополучне враження про процедуру обстеження.

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче: