УЗД апарат Logiq E9 XDClear 2.0 тепер в «Ок!Клиник+»!

Протек Солюшнз Україна встановила Logiq E9 XDClear 2.0 в інноваційний медичний центр «Ок!Клиник+»!

Повністю цифрова ультразвукова система експертного класу з технологією навігаційного об'ємного ультразвукового сканування.

Порівняно з багатьма традиційними апаратами УЗД, ця система дозволяє отримувати більше даних, використовуючи технології точної конфокальної візуалізації (TCI) й адаптивного контрастного посилення (ACE) для отримання зображень найвищої якості. Окрім цього, система оснащена багатьма високоточними інстрментами кількісного аналізу і функціями, що оптимізують робочий процес.

Завдяки появі в арсеналі медичного центру «Ок!Клиник+» УЗД апарату експертного класу Logiq E9 with XDClear 2.0., оснащеного 4-ма різними датчиками, з'явилася можливість якісного обстеження всіх органів та систем як у дорослих, так і в дітей.

Перш за все, це патологія серцево-судинної системи з візуалізацією ранніх проявів атеросклерозу з боку серцево-судинної системи, що дозволяє попередити, за умов адекватно призначеного лікування, розвиток інфарктів та інсультів. Окрім цього, це Доплер судин головного мозку та шиї, а також ехокардіографія зі стрейн-технологією (точна цифрова оцінка скорочуваності серця), як в монохромному, так і в кольоровому режимі візуалізації.  Й останнє - дуже важливо: у пацієнтів з ешемічною хворобою серця.
 
Окрім цього, виявлення вад розвитку серцево-судинної системи - це безпека життя дітей та підлітків, які особливо активно займаються спортом.
Наявність тканинного Доплеру та методики еластографії дозволяє виявляти та діагностувати злоякісні новоутворення на ранніх стадіях.
Для лікарів медичного центру експерт компанії GE Алія Салаєва провела навчання.