УЗД апарат Voluson S10 встановлений в "Київський міський медичний центр «Академія здоров’я людини"!

Найновіший сканер експертного рівня Voluson S10 від GE нещодавно Protech Solutions Ukraine встановила в "Київський міський медичний центр "Академія здоров’я людини"!

Ультразвуковой апарат Voluson S10 - це найновіше обладнання, що забезпечує широкі можливості для діагностики в галузі акушерства та гінекології.  Оснащена великим 23-дюймовим плоским монітором, дана модель лінійки Voluson відображає на 98% більше інформації про досліджуваний орган, ніж її попередники, і дозволяє значно швидше проводити об'ємні обстеження.

Медичний персонал "Академія здоров’я людини" визнає: чим краща медична паратура, чим краща видимість та розрішення, тим точніше можна поставити діагноз, що, звісно, забезпечує й кращі результати ліування. За допомогою нового Voluson S10 можна отримати дуже якісні дображення, в тому числі й органів у розрізі, і панорамні зображення, що дозволяє точніше оцінити в цілому структуру тканин, що оточують той чи інший орган.

Для лікарів медичного центру експерт компанії GE Алія Салаєва провела навчання.

Voluson S10 - це експертні технології візуалізації:

  • ADVANCED VCI В ПОЄДНАННІ З OMNIVIEW (забезпечення візуалізації в будь якій площині, наземінної під час діагностики складних утворень);
  • HDLIVE™ (дивовижні можливості об'ємної візуалізації, що надають реалістичні зображення плоду та такі, що підвищують точність обстеження);
  • SONORENDERLIVE (підвищення ефективності під час роботи з об'ємними зображеннями за рахунок автоматичного вибору положення площини візуалізації, в тому числі в 4D режимі);
  • STIC (просторово-часова креляція зображень, що дозволяє візуалізувати детальні тривимірні зображення серця плоду в русі, що дає абсолютно нові можливості в галузі для діагностики вад розвитку).
  • Отримання 3D/4D-зображень високої якості дає додаткову інформацію, що необхідна для діагностики вроджених аномалій та вад розвитку, таких як. наприклад, синдром Дауна, вади серця, заяча губа. 4-вимірне УЗД-обстеження дозволяє лікарю скласти тактику лікування вроджених аномалій задовго до появи дитини на всіт.  І, звісно, 4D скринінг дозволяє майбутнім батькам побачити свого ще не народженого малюка в режимі реального часу.

Сканер Voluson S10 відрізняється підвищеною діагностичною точністюі комфортністю в застосування як для лікаря, так і для пацієнта. Не дивно, що обладнання під маркою Voluson застосовують у своїй робочій практиці передові спеціалісти УЗ-діагностики України.

Детальніше про УЗД апарат VOLUSON S10 >>>

НА ГОЛОВНУ >>>